Jsem něžný,jsem krutý.........jsem život.

Únor 2013

Mrtví nepíšou

25. února 2013 v 12:28 | Alice |  My life, my world
Dobře, uznvám to- jsem mrtvá a to totálně.
A co mě zabilo??? Co jinýho, než škola. S hrůzou jsem zjistila, že pokud se snažím věnovat jenom škole a vykašlu se kvuli tomu na zábavu, tak mě to zabije cca za 5 týdnů. Za tak krátkou dobu se mi podařilo ztrati veškerou chuť dělat věci co mě nebaví a za cca dalí dva týdny jsem už nedělala ani nic co mě normálně bavilo. A co je natom nejhorší??? Že jsem si toho ani nevšimla. Smrt byla téměř bezbolestná, ale krutě pomalá. Jednu za druhou škola pohlcovala veškeré moje činnosti jako dělání obrázků a stříhání videí, až jsem nakonec začala ztrácet svoji představivost a když jsem pak dělala Vánoční obrázek, tak jsem musela hodně přemýšlet, co tam mám dát. Navíc Anthoria přešla na Cataclysm, takže ještě pořád nemám na mým (totálně zasekaným) noťásku nainstalovanou správnou verzi, abych si mohla zahrát.
A kdy jsem si tuhle smrt uvědomila???
Bylo to myslím 26.prosince. Jen tak blbě jsem brouzdala mezi stránkama a otupěle hltala každou blbost, když jsem se podívala na doctorwho.cz- jednu z mnou kdysi nejvíce navštěvovaných stránek a s hrůzou jsem zjistila, že i když jsem po zmizení Amy a Roryho téměř s abťákem čekala na Vánoční speciál, tak teď už byl dva dny venku a já přitom neudělala vůbec nic. Možná se vám tahle reakce bude zdát divná, ale v tu chvíli jako kdbyb do mě uhodil blesk a nahodil mě zpátky k životu. Okamžitě jsem dala stahovat a s hrůzou rekapitulovala, o to všechno jsem přišla jenom tím, že jsem se snažila dát školu na první místo. Úplná ztráta chuti cokoliv dělat. Včetně učení (taky kvuli tomu musím opakovat zkoušku).
To je odpověď na otázku, proč jsem se tak dlouho neozvala. To je odpověď kde jsem celou tu dobu byla. Zárověň vám ale říkám, že to snad už bude jenom lepší- mrtvá už nejsem a myslím, že mě brzy propustí z JIPky do normální rekonvalescence pomocí MLP a Portalu ;-D
Jo a mimochodem, stal se ze mě Brony