Jsem něžný,jsem krutý.........jsem život.

Prosinec 2011

Když už to musí být

24. prosince 2011 v 14:08 | Alice |  My life, my world
Tak to tu po roce máme zase. Vánoce. Zvláštní, že je letos zas až tak nějak moc neprožívám. popravdě nemám ještě ani zabalený dárky(asi bych se na to měla vrhnout). Místo toho jsem celej včerejšek koukala na Dextera a musím užnat, že mě to naladilo na moji oblíbenou vlvnu černýho humoru. Nejlepší stejně byl ten rozhovor(nepamatuju si dokonale, co říkali, ale bylo to asi takhle)
Dexter: A co by jsi s ním udělala ty?
Deborah: Klidně bych ho střelila do ksichtu. Herry nás přece učil úctě k lidskému životu.
Dexter: To jo.(v myšlenkách:,,ale asi nám dával jiný domácí úkoly")
No, prostě asi tohle nebudou ty nejklasičtější Vánoce. Trochu mě to začíná nudit. Stejně už vím i to, co dostane brácha od rodičů pod stromeček, ale vzhledem k tomu, že zná můj blog, tak to sem raději nenapíšu. Asi bych se měla vrhnout na ty dárky, ale když mě se taaak nechce. Vidím to tak ještě na jednu epizodu Dextera a pak už to bude nevyhnutelný. a nebo na to jenom přiložím lístečky se jménama XD
Tak já vás teď opouštím a spěchám do světa vrahů a krve.
Mimochodem, je tu i písnička dnešního dne- není to žádná koleda, ale mě se to líbí víc než Vánoční tématika(název Two Steps from Hell - Protectors of the Earth)


Jak si zvýšit návštěvnost na blogu(a nebýt za blba)???

22. prosince 2011 v 22:45 | Alice |  Otherky
No jo, už jsem to nemohla vydržet, poté co jsem přečetla absolutně vypatlanej článek na krásna.cz- jak se stát slavnou blogerkou, kde k tomuhle radili módu a růžovou barvu. Já mám trochu jinej názor. Netvrdím, že jsem nedělala ty chyby, co jsou tu vypsaný(až na retard psaní).
Můžete tenhle článek ignorovat, kritizovat nebo se ním inspirovat. Je to jenom na vás.

Yuukiiny myšlenky

20. prosince 2011 v 19:52 | Alice |  Literární tvorba
Padám,
temnotou se prodírám.
Jak růže rudá krev,
chci odtud utéct hned.

Lásko já se topím,
vidím ho a oči klopím.
Vidím dva-jsou jako jeden,
jak pokušení v zahradě Eden.

Ty vzpomínky tak bolí,
ať už jsou na cokoliv...
Musí je však vrátit,
nechci se znova ztratit.

Opočívej v pokoji

18. prosince 2011 v 18:47 | Alice |  My life, my world
Když jsem dneska usedala k obedu, ještě jsem netušila, co nám všem chce táta říct. Zrovna když se vrátil domů a zasedl ke stolu prohlásil, že Václav Havel zemřel. Prý to slyšel od nějakýho kamaráda, co je reportérem. Já sama jsem tomu nemohla uvěřit. Na internetu jsem nic neviděla ani na facebooku nebyl žádný poprask až do chvíle, kdy se objevily první články na zpravodajských serverech. Nemohla jsem tomu uvěřit. Vlastně tomu nemůžu věřit ani teď. ale pomalu mi to začíná docházet a tak brečím. Brečím a nestydím se za to. Naše vlast ztratila jednu z největších osobností své historie. Prezidenta tak skvělého, že se nebojím ho přirovnávat k Masarykovi. Vždyť i on bojoval s režimem se kterým nesouhlasil. I jemu šlo podle mě občas o život, ale stejně jako Masaryk se Havel nezalekl a tvrdě bojoval za naši svobodu. A povedlo se mu to. Nebýt něj, byl by zde zřejmě ještě komunistický režim. Nebýt něj, nemohla bych ani studovat. Nebyli bychom svobodní.
Nikdo z nás si neumí představit, jak asi musel za naši svobodu trpět on.Nevím, jestli by někdo z vás co čtete tenhle článek byl schopný obětovat pro svoji vlast tolik co on. A on za to vlastně nic nečekal.
Chtěla bych, aby alespoň pár lidí z naší generace si uvědomilo, že má to co má také díky němu. Že to on byl jedním z těch, co nám přinesli svobodu. Pro mě osobně je to hrdina, prezident a politik s velkým P,vážně dobrý spisovatel a člověk se srdcem na správném místě.

Sladkých 19 aneb poslední rok teenkou

17. prosince 2011 v 20:05 | Alice |  My life, my world
Zdá se mi, že ty roky běží snad čím dál rychleji. Před rokem mi ještě Kristýna předávalačerveně zabarvenou láhev amundzena s tím, že když je mi těch 18, tak se už můžu legálně opít. A dneska po roce je mi 19 a amundzen skončil u sestřenice, když jsem jí zapomněla koupit dárek. Stejně jsem na Becherovku XP
Za tenhle rok se toho vážně hodně změnilo. Tak třeba například:
1. Začala jsem si barvit vlasy. Už ani nevím, možná že jsem je měla nabarvený už dřív, ale myslím si, že to není víc než rok. Momentálně přemýšlím, že bych toho nechala, ale asi budu na barvě závislá až do smrti, protože je to jedinná věc, která mě dokáže zbavit na několik týdnů lupů(fakt to zabírá). Takže asi přece jenom budu chodit po Brně s vlasy barvy mahagonu.

To je jízda

16. prosince 2011 v 19:22 | Alice |  Sranda musí bét
Obrázek je moc velkej, klikněte na celý článek.


Mořské víly

14. prosince 2011 v 19:59 | Alice |  Mystika a fantasy

Moje krvavá rodinka

13. prosince 2011 v 21:47 | Alice |  My life, my world
Ne, fakt moje rodina nejsou upíři XD
ale konečně se mi už podařilo zjistit krevní skupiny v naší rodině. a co je nejlěpší??? Každej má úplně jinou XD XD XD
s krví je to u nás takhle:
Mamka je A+
Taťka je B-
Sestra je 0-
Starší brácha je B+(nenechal se vyšetřit, prostě mu to musím věřit)
Já jsem AB+(ještě k tomu Kell, takže můžu dostat krev skoro od kohokoliv)
Mladší bráška je A-

Takže v podstatě každej z nás má jinou krevní skupinu. Ještě je na tom zajímavý, že se říká, že krevní skupina ovlivňuje povahu člověka(ABčka jsou prý sympatičtí lidé). Každej si řekne, že je to samozřejmě blbost, ale zajímavý je, že já a sestra jsme maprosto rozdílné, co se týče povahy a dokonce i naše krevní skupiny jsou vlastně protiklady. to samý se dá říct o mých brášcích- jejich povaha i krev je úplně jiná.
No, tohle asi prostě může přijít směšné jenom laborantovi XD

PS: Když už jsem nakousla ty upíry na začátku, tak mám v plánu udělat o vánocích jednu ze dvou věcí- buďto udělám svoji první WoW machinimu, nebo se vrhnu na přepisování do počítače. a čeho??? Mojí první kapitolovky. a o čem??? no zkuste hádat o čem asi, když to dávám pod takovejhle článek XD

Sarumanův trolling

10. prosince 2011 v 12:59 | Alice |  Sranda videa