Jsem něžný,jsem krutý.........jsem život.

Listopad 2011Podruhé a rozhodně ne naposledy

24. listopadu 2011 v 17:41 | Alice |  My life, my world
Tak jsem dneska měla takovej menší dobrovolnej den volna konečně nemusela čumět ve škole(touhle dobou by sme ještě ani nekončili). a proč??? No, řešení je jednoduché, ale musíme se kvuli němu vrátit do minulosti. Přesněji do 14. července 2011.
Toho dne jsem se ráno v pondělí vypravila na svoji obvyklou cestu- autobusem do Modřic, odtamtud do Brna, v brně přestoupit na 25 a rovnou ke škole, ale... já ten den do školy vlastně nešla. Ne, 14.6. jsem byla poprvé darovat krev. Nutono dodta, že jsem tenkrát ani nečetla poučení pro dárce a rovnou tam šla, ale vzali mě. No a dnešní důvod byl stejný- byla jsem objednaná na moje druhé darování krve.Nutno dodat, že jsem tam nemusel jít sama. Vzhledem k tomu, že taky nechtěla jít sama, se mnou dneska šla moje sestra. Většina rodiny tak nějak pochybovala, že se vůbec dostaví. Pokud čtete moje články pravidelně, tak si na ni pravidelně stěžuju. Popravdě jsem nezodpovědnější osobu ještě nepotkala. no, nezklamala a dojela o dvacet minut později, než jsme se domluvily a to jsem byla objednaná na určitou hodinu.
Ale aspoň se dostavila. Pak už to šlo jednoduše- vyplnit dotazník na zdravotní stav, odebrání trochy krven na krevní obraz(konečně mi nechybělo železo), změření tlaku, jídlo zdarma a pak už rovnou na odběr. Dokonce jsem si i se sestřičkou trochu pokecala, protože znala moje bývalé spolužačky. Narozdíl od prvního odběru, kdy jsem moc nepila, tak jsem už dva dny předem do sebe dostala alepoň dva litry vody(normálně vypiju stěží jeden). A mělo to úspěch- minule mi odběr trval 8 minut a to se mi ani nepodařilo ten vak naplnit úplně, ale stačilo to. Tentokrát jsem to zvládla za 5 minut a to byl naplněný až k prasknutí. Nejlepší bylo, že jsem si to mohla vzít do ruky, čímž jsem zjistila, že jsem takhle zhubla asi tak o půl kila(právě doplňuju váhu kaštanama v čokoládě) A ještě k tomu byl ten balíček s krví teplej XD Nevim co jsem , čekala, že do toho napustím vychlazenou krev??? Z nějakýho důvodu mě to překvapilo.
S odběrem jsem byla horová hnedka a než se kristýna objevila, trvalo to dalších pár minut, tak jsem pak při odběru seděla vedle ní a čekala. Pobavilo mě, jak sebou cukla ve chvíli, kdy viděla, jak se ta jehla široká. Ne že by to u mě bylo na poprvé jinak, ale pobavilo mě to. A přitom ta jehla je tak ostrá, že to bodnutí bolí méně, než normální odběr krve. dokonce od nrmální jehly se mi udělal modrák a od téhle velké nic.

Rozbřesk ke stažení (kvalita z kina)

22. listopadu 2011 v 14:57 | Alice |  Filmy ke stažení
No jo, hledání se vyplácí a počka si taky. Kašlu na vás kina, stejně tam nemám s kým jít.

No nic, stahujte TADY
Hebihoa aneb proč hledat rozdíly

16. listopadu 2011 v 22:42 | Alice |  Otherky
Občas si říkám, proč se vlastně všichni tak nesnášíme kvuli takovýmhle blbostem. Někdo tvrdí, že je to proti jejich vyznání, smysli života, nebo dokonce proti přírodě. Takový lidi bych občas fakt nakopala do zadku. Vždyť v přírodě je tohle úplně normální. Dokonce to bývá i už zadaný v dna. stačí malá změna a člověka pak prostě přitahují obě pohlaví. Vlastně si pak může i vybírat. Ovšem otázkou je také, jak se na něj bde dívat okolí. Někteří z nás to pak kvuli tomu tají a to není správně. City musí vyjít na povrch a taky se to stane. Dříve či později.

Opakem k těmhle pravým a většinou skrývaným citům je jakási moderní bisexualita. Znám čím dál víc lidí ve svém okolí, co o sobě tvrdí, že jsou bisexuálové, jenom aby se zviditelnili. Na kalbách se pak olizují a vyspí s kde kým a popravdě, myslím, že to nemá vlastně nic společného s jejich pravými city. A dost možná že se snaží si takhle vynahradit sklamání v jejich pravé lásce. Možná si myslí, že když je nebude omezovat zaměření na jedno pohlaví, snadněji najdou pravou lásku. Kdo ví.

Jinak si myslím, že každý si v pubertě prošel chvílemi, kdy si myslel, že je homosexuál, nebo bisexuál. I já jsem si tím prošla. No a typnete si, jak to dopadlo??? Nakonec se ze mě stal asexuál, takže snad s čistou hlavou můžu posoudit tenhle spor, jestli je to normální nebo ne. a já říkám, že je.
Ať si každý je čím chce. Nejsme přece všichni přes kopírák. A nikdy nebudeme přesně tací, jaké nás společnost chce.
Jenom by jsme si neměli na nic hrát. Hraní se nakonec prozradí, ale pravé city by se měli projevit hnedka. Neměli by jste je v sobě dusit, i když to bolí. Pokud to v sobě budete dusit dál, bude to bolet víc.

Children of the Blood

16. listopadu 2011 v 21:19 | Alice |  WoW videa
Malá ukázka nejznámějších blood elfsých hráčů WoW na světě(skvělé pojmenování Children of the Blood).
Myslím si, že i když třeba WoW vlastně ani moc neznáte, tak by ste měli ocenit zpracování videa. Muselo to trvat fakt dlouho tohle vytvořit.
A Quix0tica dělá skvělý machinimy.
Link na ni je tady


Už je i druhá část, tentokrát s Opuštěnými(Forsaken)

Assassin's Creed: Generations II

16. listopadu 2011 v 21:07 | Alice |  Filmy online
Druhý díl série Assassin's Creed: Generations.
Theo se zatím učí základní techniky assasinů. Jak mu asi půjde mise. snad každý druhý díl bývá slabší než první. Platí to i tady, ale stejně kdo zná třeba jenom z videí a trailerů děj ze hry, tak si všimne některých věcí...
I přes slabší děj si to stejně vykoledovalo 95%.


Assassin's Creed: Generations

11. listopadu 2011 v 13:59 | Alice |  Filmy online
Hra Assassin's Creed mě okamžitě zaujala, a tak jsem si nemohla nechat ujít tuhle podívanou. Pro ty co hru neznají, doporučuji shlédnout pár trailerů. no ale moc toho kecám o hře. Tady jde o film. no možná spíš filmeček, ale zato absolutně jeden z nejlepších jaký jsem kdy viděla. S hrou to má něco společnýho, ale odehrává se to v současnosti.
hlavní postavou je tu Theo, který...

...ale co, podívejte se sami(moje hodnocení 100%)

Jede se dál

6. listopadu 2011 v 19:55 | Alice |  My life, my world
Zítra začíná další týden a zase "hurá" do školy. alespoň, že v pondělí máme až na angličtinu jenom praktický hodiny(mikrobiologie, hematologie a histologie) a začínáme až v 9:10. Navíc v nemocnici, takže nemusím šlapat ten hroznej kopec. Ale stejně se mi tam moc nechce. Nejhorší první vlna písemek je za námi a na zítřek se můžu těšit maximálně tak na rozkapávání krve do zkumavek a barvení něčích střev. No, nějak ten další týden snad přežiju- pondělky utíkají rychle.
Jinak co se týče počtu osob v našem domě, už se to zase snížilo. Kristýna i její přítel se už oba odstěhovali ke svým novým miláčkům a nechali tady spoustu harampádí, pro který si prý brzo dojedou. Keci! Já takhle čekám už od patnásti, kdy si ségra odnese věci ze skříní a konečně se mi zam uvolní nějaký místo. Je totiž trochu uhozený, abych z 12-ti poliček co tu jsou měla zabraných 5 když tu sem v pokoji sama. Trochu dost padlý na hlavu.
Posledních pár dnů jsem neměla možnost si jít vůbec zahrát, tak doufám, že to přece jenom snad ještě v týdnu stihnu. Zato jsem si ale prohlížela nejnovější videa z Blizzconu, respektive z taneční a cosplayové soutěže. Řeknu vám, někteří si na těch kostýmech museli fakt máknout. Taky se mi konečně podařilo dokončit překlad článku o Hordě. Snad to bude alespoň trochu srozumitelný.
Momentálně zoufale hledám obrázek Amélie. Jednou totiž, když jsem projéžděla deviantart, tak jsem tam našla obrázek s názvem Amelie. Byla tam namalovaná holka, co jako by z oka vypadla Amélii z Temného tajemství. a ještě k tomu měla na krku upíří kousnutí fakt si myslím, že to musel malovat někdo, kdo TT četl. A já ten obrázek nemůžu za žádnou cenu najít. No, snad mě nechytne rapl a nevyhodím tenhle notebook z okna. to by byla fakt škoda a asi bych to už nenašla.

Toť ke krátkému infu a já jdu načítat další obrázky- po upírech sem budu přidávat fantasy ;-D

Jinak song tohohle Halloweenského týdne je zase od Letomi- Hallow´s dream- já upe žeru tu část Little children do not fear, evil creatures know you´re here XD


Jinak ke stažení je to tady.