Jsem něžný,jsem krutý.........jsem život.

Únor 2011

Řešení

24. února 2011 v 8:28 | Alice |  Sranda musí bét

Jsme fakt rasisti??? Ano i ne

16. února 2011 v 9:32 | Alice |  My life, my world
Když se řekne rasizmus, každej si pod tím dokáže představit něco jinýho. Existují různé stupně rasizmu od těch úplně mírných až po ty extrémní. A taky to nebývá vždycky tak, že by rasizmus znamenal jenom diskriminaci lidí s tmavší pletí. Někdy to bývá i naopak. já osobně si myslí, že ten kdo s tímhletím srovnáváním začal byl pěknej debil. Je přece normální, že se lišíme.
Pokud se někdo dívá na Čechy jako na národ, tak většinou říká, že tady diskriminujeme romy, ale tomu opravdu tak??? Já sma jsem zažila ty dobré i ty špatné stránky romské komunity a myslím si, že je blbost strkat všechny do jendoho pytle. Na jedné straně jsou tady ti, co jenom žijí ze sociálních dávek, nechodí do školy(to by se mi taky líbilo XD) a celkově je lidé nemají rádi. Na druhé straně jsou tu tací, kteří se vážně snaží žít normální život a stejně jako jejich předci jsou hrdí na to, že jsou romové. Když jsem ještě chdila na základku, tak jsme měli ve třídě Renatu a Marii. Ze začátku jsem se s nima nesnášela, nadávala jim do cikánů atd, ale nakonec se z nás staly nejlepší kamarádky, protože jsem zjistila, že mezi námi není zas až tak velký rozdíl. Bylo by nesmyslné snažit se odhadnout povahu podle toho, jakou má člověk barvu pleti.

I když někdo tvrdí, že nerozlišuje barvu pleti, tak si myslím, že se na to vždycky aspoň trochu kouká. Tím pádem jsme rasisti, i když jenom trochu, všichni.

PS: Mimochodem myslíte si, že ten kdo říká rasistický vtipy, tak že musí být rasista??? Ten, kdo říká vtipy o blondýnách si přece taky nemusí myslet, že jsou všechny krávy bez mozku.
Jakej je váš názor???

80lvl Avelion

8. února 2011 v 19:10 | Alice |  WoW videa
Jak bych jenom mohla odolat a nesestříhat si svůj 80.lvl ve WoW??? Sice jsem to video už měla hotový asi třikrát a nejmíň 5x se mi seknul movie maker, ale pořád jsem s tím nebyla nějak spokojená, takže to sem dávám až teď.
Snad se to povedlo ;-D