Jsem něžný,jsem krutý.........jsem život.

Říjen 2010


10 způsobů přivítání nových sousedů

18. října 2010 v 21:12 | Alice |  Sranda videa

Číslo 5 a 10 sou stejně nějlepší ;-D

Úžasná reklama

18. října 2010 v 17:48 | Alice |  Sranda videa

Hřbitovy- straší i lákají

15. října 2010 v 13:36 | Alice |  My life, my world
na hřbitově
Zkuste si to představit. Jdete na procházku v neznámém městě. Pomalu padá tma a začíná foukat vítr. Jdeš dál, protože ti to nevadí až se ocitneš na konci města. Posloucháš svoji mp3ku a moc si nevšímáš toho, kde jsi. Ve chvíli, kdy už začne být tma se rozhodneš, že by ses měla vrátit. Nemůžeš si ale vzpomenout na cestu. Pak si uvědomíš, že jsi na hřbitově a odtamtud se vychází ven jedinou bránou. Jenom je potřeba ji najít. Vzduch kolem je chladný, objevuje se večerní mlha. Ve tmě ti svítí na cestu jenom těch pár svíček a měsíc který je každou chvíli za mrakem. Snažíš se nevnímat, kde jsi,ale ve chvíli, kdy se ti vybije mp3ka musíš čelit realitě. Jsi na území, které živým už nepatří. Namlouváš si, že se nebojíš, i když tě každou chvíli vyděsí sebemenší zašramocení. Jdeš co nejrychleji. Neohlížíš se. Vážně to byl hlas, co jsi slyšela, nebo jenom výplod tvojí fantazie? Nemysli na to a jdi dál. Mlha je stále hustší a hustší. Jdeš správným směrem? Je tu ještě někdo, kdo by ti mohl pomoci najít cestu ven? Neslyšíš nic než vítr a šustění listí pod nohama. Komečně. Vidíš cíl své cesty-hřbitovní bránu. Rozeběhleš se k ní a chceš ven, ale nejde to. Zapomněla jsi na čas a brána je už zavřená. Hřbitovní zeď je moc vysoká na to, aby jsi ji přelezla. Co bude dál. Přece tu nemůžeš zustat. Vyděsíš se při každém zašramocení poblíž i když víš, že to byl jeno ježek. Stejně se tu necítíš moc dobře. Zkoušíš zavolat někomu známému, který by ti mohl pomoci, ale není tu žádný signál. Oči máš plné hrůzy. Slyšíš kroky, ale nevíš, odkud jdou. Chtěla by jsi křičet, ale instinkty ti říkají aby jsi mlčela. Když tu se náhle ve tmě objeví.....


Dokonalá Sylvanas

11. října 2010 v 15:00 | Alice |  WoW obrázky
Tak takhle přesně bych si představovala Sylvanas, kdyby byla živá. Tohle je přesně ten obličej, co by měli dat do toho filmu, protože Sylvanas by se tam měla taky objevit, ale ta holka, co vybrali se jí vůbec nepodobá.
Sylvanas
pro porovnání, ve hře by měla vypadat takhle:

Sranda směs

4. října 2010 v 13:18 | Alice |  Sranda musí bét
100gangta
Borat fail

dáte si???
lol
Chuck nesmí chybět

Cruel, cruel moon

2. října 2010 v 10:42 | Alice |  Favorite songs
Dvě verze mojí oblíbené písničky, jedna naimovaná, druhá ve WoW,
Posuďte sami, která je lepší(a každá kupodivu končí jinak.Hlášky z Dr.House

1. října 2010 v 18:03 | Alice |  Sranda musí bét

House:Á, doktorka Cuddyová, sluší Vám to.
Cuddy:Vy se vracíte kvůli práci?
House:Né! Nechci si ty šlapky pořád zvát domů…

House na Cuddyovou:Tys při našem sexu myslela na Wilsona? To je hustý, já taky.

Cuddyová:Tak mi něco o sobě řekni. Něco co ještě nevím.
House:Měl jsem intimní vztah s tvojí fotkou. Teda s ponožkou a tvojí fotkou.

Mizím

1. října 2010 v 13:12 | Alice |  My life, my world
jedu pryč

Tímto vám oznamuji, že právě zítra vypravím na svoji dlouho očekávanou cestu do Anglie. Chtěla jsem tam jet se třídou už v devítce, ale tou dobou sem uměla z angličtiny kulový. Takže tu teď sedím, píšu tenhle článek a žaludek mám díky hladu, lékům, ale hlavně nervozitě úplně na vodě. Celkem dost se bojím, jak bude probíhat komunikace v rodinách. Já sice mám z ajiny střední dvojku, ale to se týká jenom gramatiky. Ze slovíček dostávám vždycky trojku, občas čtverku. Jediný slovíčka, který mi jsou celkem dobře jsou ty, co se objevují ve WoW a nemyslím si, že bych jim tam vyprávěla o tom, jak jsem vycastila holyfire a tím dala damage 350 a ještě dotku na 10 vteřin. Fakt se bojim aji těch tříd, ale snad se tam domluvím jak se říká rukama nohama.
Ještě větší strach mám z toho, že tam budu nemocná. Ještě teďka se léčím s antibiotikama a hnedka zítra odjíždím, takže jestli se mi to tam vrátí, tak fakt nevim, jak tam pujdu k doktorovi.
Tímhle sna strach končí a doufám , že další věci už nebudou tak hrozný. Celkem dost se těším, jaký to tam bude. rozhodně vím, že tam bude zima, ale to mě snad nezabije, když si skočím do skříně pro teplejší bundu. Navíc i když jsem s angličtinou občas fakt naštíru, hodlám si tam koupit aspoň jednu knížku ze série Warcraft, protože je to tam fakt levnější. sice to ještě není přeložený, ale snad si tím tu ajinu zlepším. Navíc se mi fakt nechce čekat až to někdo přeloží.  Na Arthase (kterýho jsem mimochodem zhltla na tři otevření knížky) jsem čekala asi rok a půl, takže než vyjde něco dalšího, tak to bude taky chvilku trvat. dost mě teda naštvali tím, že i když mám většinu knížek ze série, tak jediná, na kterou fakt čekám , tj Warcraft: Krev a čest, se vůbec a anglii neprodává a já si pro ni fakt do ameriky nepojedu. Takže se spokojim s nějakou jinou a budu se snažit rozumět aspoň každýmu druhámu slovu.

Zítra asi už nebudu mít čas sem něco přidat, ale pokusim se dat něco tak, aby se to sem přidalo během týdne, pokud ne, tak to znamená, že jsem prostě neměla čas, protože si misím jít zašívat trička, která,díky mému blbému zvyku odtrhávat ty škrábavý cedulkyna na boku, mají v boku dírku.
Mějte se tu celý týden hezky a já letim balit ;-D