Jsem něžný,jsem krutý.........jsem život.

Září 2010

Paramore- Brand new eyes

30. září 2010 v 13:44 | Alice |  CD ke stažení
CD1

1. Careful

2. Ignorance

3. Playing God

4. Brick by Boring Brick

5. Turn It Off

6. The Only Exception

7. Feeling Sorry

8. Looking Up

9. Where the Lines Overlap

10. Misguided Ghosts

11. All I Wanted


Něco pro ty, co by se chtěli spřátelit

29. září 2010 v 11:12 | Alice |  Otherky
Vážně je mi divně, protože nerada někoho odmítám a už určitě nerada odmítám žádosti o spřátelení, lae někdy prostě musím udělat vyjímku, pokud je mi ten blog nepříjemnej.
Občas stačí přečíst si pár článků, abych zjistila, co je dotyčný/a zač(z mých článků vyčtete, že jsem magor), častěji se stačí podívat na rubriky a vzhled blogu a poznáte, jestli to zato stojí.

Kvuli tomuhle jsem si stanovila nějaký ty podmínky pro ty, so by se chtěli spřátelit:

-aktivita- neznamená to, že po vás chci, aby jste tu byli třikrát denně a psali milion komentářů(kdo by to měl čas číst. Aji já nemám moc času a tak se většinou dívám na SB hlavně, když přibude nějakej článek, nebo prostě jen tak. Ale zase nechci, aby jste dělali mrtvýho brouka. SB znamená spřátelený blog a já bych byla ráda, kdyby jste se podle toho chovali a né že si mě hodíte jako SB jenom kvuli větší návšťěvnosti.

-život blogu- neznamená to, že bych za SB brala jenom profesionálně zařízené blogy, ale občas mi ve vzkazech příjde žádost o spřátelení od právě založených blogů. Ti, co tu zůstali jsou většinou aktivní, nebo aspoň udržují blog naživu, ale je plno těch, cos blogem brzo skončí. Věřte mi, já jsem s tím už taky chtěla seknout.
A pokud přece jenom chcetě být SB a pak budete chtís skončit, tak se aspoň ozvěte.

-Obsah- Vážně si nebudu dávat za SB blogy, který mají obsah, co mě nezajímá. Nemám ráda bulvární blogy o celebritách, kde je napsaný o každým jejich pohybu. Nezajímají mě ani blogy o koních, kterých je podle mě dost. Zvířátka to jo, ale víc, né celej blog o jednom, to je nuda.
Já mám ráda zvířátka, anime, upíry, tajemno a WoW+ spoustu super muziky.
Nemám ráda rozmazlený děcka, příliž přeslazený blogy, blogy co po vás chcou desetkrát do týdne někde hlásnout a nesnáším dětský a satanistický blogy.

-celebrity a osobnosti- vůbec mi nevadí sem tam nějaký obrázky nebo články o celebritách, ale bulvár a posedlost celebritami nesnáším. Nevadí mi třeba fotky zpěváků, protože na takovým blogu budou asi aji písničky, ale to je tak maximum.

-Selena Gomez- pokud máte na blogu hned na první pohled někde umístěnou fotku Seleny Gomez, tak si tu žádost o spřátelení můžete strčit někam. Já Selenu přímo nenávidím, jasný.
Taky nespřáteleju s blogama o Jonas brothers, Lady Gaga a R´n´B

Micinky

29. září 2010 v 10:36 | Alice |  Zvířátka
fail kotě fail

Nový SB

18. září 2010 v 18:23 | Alice |  My life, my world
Konečně se na tomhle blogu zase něco přihodilo a to, že jsem dostala nabídku na spřátelení blogů. Už strašně dlouho se mi to nestalo. Všechny 3 SB jsem poznala celkem u začátků tohohle blogu a jenom Ella se ještě zdá být naživu XD
Navíc jak se zdá, tak máme s majitelkou blogu celkem dost stejných zájmů, takže snad bude i sranda. Dokonce je tam už od pohledu zaměření na Anime, což já uplně miluju. Jenom vzhledy se trochu liší, protože ten její je mnohem víc propracovaňější. Já ani nevím, jak dát obrázek do menu nebo udělat klikací ikonku. V tomhle máš ten blog fakt na prádní úrovni ;-D.
No nebudu to prodlužovat, doufám, že bude nějaká sranda a třeba budeme nakonec i kamarádky :-D
za spřátelení ;-D

Sny mě děsí

14. září 2010 v 20:02 | Alice |  My life, my world
nightmare

Fakt nevím, co se se mnou poslední dobou děje. Přesněji řečeno, co se děje se mnou a mým okolí ve snech. Už poslední tři noci jsem se pořádně nevyspala kvuli fakt psycho snům.
Už u toho prvního si asi budete myslet, že sem magor, ale to se i fakt zdálo a nemůžu si nijak vysvětlit, co to znamená. ale jedno vim jistě- ve všech třech byla nějak přítomná smrt.

Další rok (m)učení

6. září 2010 v 18:52 | Alice |  My life, my world
Jak já jsem byla ráda na konci prázdnin, že už nebudou další školní dny, ale jenom dava měsíce lenošení. Tak nějak nechápu, jak mohly takhle tychle zmizet. Ve středu, když jsem dorazila do školy, mi ani nepřišlo, že by se ten den lišil od ostatních. Kromě shánění učebnic, sešitů a pastelek(do histologie) mi to přišlo jako úplně normální den. Dneska to už bylo jiný. Jak jsem v pátek zjistila, měli jsme mít asi osm hodin vyučování s jednou volnou hodinou na oběd, což pro mě bylo celkem dost. Z předchozích ročníků jsem byla zvyklá maximálně na sedm hodin vyučování a žádný praktický cvičení. tohle se tenhle rok změní. Hnedka zítra mi sice začíná vyučování až v deset, ale končí až kolem šesté, což je fakt dost. A k tomu máme celej den kromě první hodiny v angličtině(jak já jsem za ni vděčná)cvičení z VLM(Vybrané Laboratorní Metody) a pak čtyři hodiny Klinické biochemie. Ve druháku jsme tenhle předmět proklínali už když jsme měli dvě hodiny týdně a teď máme čtyři hodiny po sobě. Proč mě někdo nezabije rovnou???

Takže svoje špatný pocity ze školy jsem vám už popsala a teď jsou na řadě ty dobrý.