Jsem něžný,jsem krutý.........jsem život.

Srpen 2010

Diplomy za bleskovku o anime

23. srpna 2010 v 10:50 | Alice |  Soutěže,bleskovky a diplomy
Předem se omlouvám, že jsem to sem nedala dřív, ale tak trochu sem ze zapomněla starat o blog a úplně zapomněla na to, že tu byla blesovka. No, snad mi to odpustíte a tady jsou ty diplomky ;-D

kaname
pro ariwa-sea

Opravdu se bojíte???

17. srpna 2010 v 11:32 | Alice |  My life, my world
fear

Tatže tentokrát je téma týdne strach. Jsem zvědavá, kdy dají něco pozitivnějšího nebo zábavnějšího. Neznám nikoho, kdo by ve skutečnosti měl rád strach.Jasně, někdo možná říká, že se rád bojí třeba u filmů, chodí zapadlýma uličkama a další takový ty blbosti, ale pravda je taková, te to není ten strach, ale jenom touha po adrenalinu. Pravej strach je ve skutečnosti něco jinýho. Něco mnohem děsivějšího a věřte mi, že já už jsem ho párkrát zažila.
Třeba když jsem byla mladší(říkám mladší, ne malá) tak jsem se ani moc nebála tmy, byl to jenom ten nepříjemnej pocit, když jste v pokoji sami a nevíte, co je v tom koutě pod oknem. Jenomže od určité chvíle se moje představivist tak nějak rozvinula a já si dokázala představit ty nejodpornější děsy přímo u mě v pokoji. Ještě horší je to, když se mi o něčem takovým zdá. to se pak většinou probudim někdy v noci a navím, co mám dělat. Třeba jsem ještě unavená, ale prostě ležím a klepu se strachy v posteli a čekám, až to přejde. Je to jeden z nejnepříjemnějších pocitů, jaký jsem když zažila. Tomu se snad nemůže vyrovnat ani moje fóbie z pavouků.

Vampires suck

17. srpna 2010 v 10:52 | Alice |  Filmy online


Úúúpíři

9. srpna 2010 v 20:59 | Alice |  My life, my world
1
Tak nejak sem jenom dlouho na tohle téma čekala. Bylo mi jasné, že se mězi ostatními tématy musí objevit a celkem se těším, až si budu číst výtvory jiných. Myslím, že se u některých z nich celkem slušně pobavím. Ne že by tenhle článek byl kdovíjaká beletrie, ale téma bude jeno týden a já si je chci užít.
Máte štěstí, že tohle téma nebylo už před rokem nebo dvěma. To by většinu článků tvořily fotky a obrázky Edwarda Cullena s srdíčky okolo. Nebojte se, toho vás vážně ušetřím. Takových článků najdete u jiných blogařů jistě dost. Já sama mám raději upíry z méně známých seriálů(např. Moonlight) nebo upíry z anime. Popravdě, na těch sem ujížděla celej minulej rok(a Zero je pořád hezkej). Né, že by mě šílenství po upírech nějak opustilo, ale už je to určitě mnohem mírňější.

Bleskovka o anime(ty nejznámější)

5. srpna 2010 v 11:46 | Alice |  Soutěže,bleskovky a diplomy
1. Tři hlavní postavy Vampire knight???

2. Která(popř. které) z nich jsou upíři???

3. Tři hlavní postavy z Naruta???

4. Který tým tvoří???(číslo)

5. Jak se jmenuje Sayna sestra???(Blood+)

6. Kdo je Kira???(Death note)

7. Kdo je na obrázku???
kdo to je???

8. Co na diplomek???

9. Tak caw ;-*