Jsem něžný,jsem krutý.........jsem život.

Červen 2010

Zase další konec

30. června 2010 v 11:04 | Alice |  My life, my world
Rukia

Tak nějak mívám vždycky na konci roku slzy v očích, když se loučím s kamarádkama z intru. Letos jsem bouhužel musela potlačovat slzy i kvuli svému prospěchu, protože se poprvé za můj život k mým jedničkám, dvojkám a trojkám připojila i četverka, konkrétně z informačních technologií. Asi si za to můžu částečně  i sama)spíš z velké části) jelikož  jsem sice práci s Excelem nepochopila, ale ani jsem se ji nesnažila pochopit. Jediná věc, kterou tam teď umím udělat je tabulka a graf a to musím být za tu čtverku ráda, jelikož z celkových asi 12ti úkolů za tenhle rok, jsem udělala myslim 3 nebo 4. Ale pokud to nebude tolik štvát rodiče, mě snad taky nemusí, protože na zdravotnické škole je informatika(a taky tělocvik za 3) podle mě vedlejší.
Ale rozhodně jsem zjistila, že se budu muset polepšit, protože příští rok nám začíná praxe a já si z lab. metod toho moc nepamatuju. A moje známky taky nikoho neohromí.


Shrek:Zvonec a konec

20. června 2010 v 16:44 | Alice |  Filmy online


Jak na profilovky

20. června 2010 v 15:06 | Alice |  Sranda videa

Final Fantasy X-2- Memories

20. června 2010 v 10:19 | Alice |  My life, my world
Už jsem neodolala a musela konečně tohle video sestříhat a uveřejnit. nemohla jsem jinak, protože tuhle písničku miluju a vždycky, když ji slyším, v hlavě se mi objevují scény z FF X-2, takže jsem to prostě musela už sestříhat do videa.
Sice to rozhodně nevypadá podle mých představ a jako obvykle se na YT vyskytl takový menší problém, že je video v některých (konkrétně asi anglických) zemích blokováno, takže když je dáte do vyhledávače, tak vým to stejně nic nenajde. Ale to je jedno XD.


Slunce, seno, Sparta XD

18. června 2010 v 21:50 | Alice |  Sranda videa
Tohle video mi ve složce leželo až příliš dlouho, než sem se rozhodla ho dát na net.
Snad se bude líbit

Hon na Viktorii

14. června 2010 v 18:15 | Alice |  Stmívání

Smrt(konečně téma pro mě)

14. června 2010 v 13:45 | Alice |  My life, my world
banshee
Už dlouho jsem čekala, až se objeví nějaký (pro mě) normální téma a konečně je nekdo našel.
O smrti by se dalo psát snad vždycky, protože je všude. Teď nemyslím věci, které můžete najít ve filmech typu Nezvratný osud, což je mimochodem dost nechutná série.
Ne, smrt si každý může představovat jinak.
Někdo ji vidí jako černou postavu v hábitu s kosou v ruce,
smrtka
jiní čekají, že se jim zjeví anděl, který je odnese do nebe nebo nakopne až do pekla,
někoho překvapí, že k němu příjde Georga ze seriálu mrtví jako já a bude ho chtít pohladit
a někdo si to prostě představuje jako nic- prostě jako konec.
Rozhodně by mě ale zajímalo, co bude potom. Jestli bude světlo a fanfáry, tma a plameny a nebo jestli stačí nakopnout smrtku, jako to udělal Rimmer.
Celkem by mě možná i bavilo, zůstat tady a dodejít až s celou rodinou, protože bych mohla celý noci strávit strašením bráchy. Ten si taky namyslel svůj konec života zajímavě. Původně se chtěl jako slavná hvězda předávkovat kokainem na jednom ze svých turné, teď říká, že se střelí brokovnicí. Ale né do hlavy, ale do břicha, aby si to prý víc užil. Je to rpstě cvok.
To já sama bych chtěla mít nejlíp nějakou bezbolestnou smrt a pokud by musela být bolestná(např. být zakousnutá upírem XD) tak ať je to rychlý s mysteriózní náladou kolem XD.
Stejně se nijak nedá určit, kdy umřeme, pokud nespácháme sebevraždu, což je největší potomost, protože pro ty co věří na nebe a peklo mám jednu špatnou zprávu- SEBEVRAŽDA JE VRAŽDA JAKO KAŽDÁ JINÁ, takže ti z vás, kteří se ji rozhoudnou zpáchat přijdou hádejte kam :-P

Stejně je ale tohle všechno jedno, protože jakmile jednou naštvete Chucka Norrise a on vám ukáže prostředníček, ukazuje vám, kolik vteřin života vám zbývá.