Jsem něžný,jsem krutý.........jsem život.

Listopad 2009

Jízda na motorce

25. listopadu 2009 v 14:46 | Alice |  Stmívání

Info pro ty, co chtějí hrát WoW

23. listopadu 2009 v 16:00 | Alice |  World of Warcraft


1. Hra a její instalace:
Nevím, jakýmu blbečkovi by se chtělo s tím kupovat, protože by vás ta hra vyšla tak na 4000 a možná ještě víc. Nejlepší je najít si ve svém okolí nějakého kamaráda, co tuhle hru má, půjčit si ji a nainstalovat do vašeho počítače(ke spuštění samotné hry CD nepotřebujete). Pokud nemáte ve svém okolí nikoho, kdo by vám hru půjčil, tak se zkuste poohlédnout po někom na netu(nejlíp někdo, kdo bydlí poblíž vašeho města, nebo rovnou v něm). Pokud by se vám podařilo ho ukecat, aby vám to přepálil, tak si nachystejte, tak 3-4 DVD, aby se to tam všechno vlezlo. Když nebude mít nějakej datadisk(TBC nebo VOTLK), tak to asi tolik neva.
Na některých stránkách se dají datadisky najít ke stažení, ale asi vám to zabere celkem dloubou dobu, než se to stáhne.
UPOZORNĚNÍ: Nesnažte se hrát hru na serveru, kterej nemá zařízeném určitém datadisk nebo pokud vy nemáte požadovaný datadisk, protože by vám to vůbec nejelo.
Pokud se vám podaří nainstalovat si všechna ta DVD, tak se můžete vrhnout do stahování patchů, který jsou taky podmínkou hraní na serveru. Nebojte se, patce rozhodně zabírají míň, ale ta instalace taky chvilku zabere. Pokud tohle všechno splníte, můžete jít k druhému kroku.2. Server
Pokud máte nainstalovanou hru, můžete si hledat vhodný hrací server- buďto oficiální(=placený) hrací server nebo normální)neplacený) server.
Oficiální server
-je tam hodně lidí
-nebývají tam lagy (tj., že se vám hra třeba na půl vteřiny i déle sekne,i když se pořád hýbete)
- nebývají tam tak častý pády, třeba jednou za 3 měsíce a za takovej den dva to nahodí
- vaše postavy jsou uloženy a neztratí se
- platí se od 500Kč nahoru za jeden herní účet na kterým můžete mít asi 8 postav, ale nepočítejte s tím, že si s kamarády zařídíte společném účet(jeden učet= jeden hráč online)

Normální server
- podle známosti serveru se může počet lidí pohybovat mezi třeba 15-3000 lidí
- bývají tu lagy, ale zase to závidí na vytíženosti serveru a na schopnosti GM(game master-ti co to řídí)
- s pády je to taky na každým serveru jinak. Já jsem třeba na anthorce a tam to kdysi padalo tolik, že jsem chtěla odejít. Nakonec se to ale zlepšilo a padne to asi tak jednou za dva dny a do pár minut zase všechno naskočí
-postavy se ukládají při každým odhlášení jenom některý servery si svoje postavy ukládají i jinde, než na netu. Na netu totiž může dojít k tzv. VIPE= vymazání vašich postav a to nenávratně(většinou) a to dokáže naštvat.
- výhodou tohohle serveru je, že za něj nic neplatíte, jenom tu musíte počítat třeba s lagy atd., ale komu by se chtělo každém měsíc platit XP

Rasy Aliance- Lidé

23. listopadu 2009 v 14:37 | Alice |  World of Warcraft
Lidí (human)

Lidé jsou mladá, zato velice všestranná rasa - schponá vynikat v umění boje, stejně jako v řadě řemesel či magii. V minulosti vybudovali Lidé díky své odvaze a neochvějnému optimismu jedny z největších království světa. Nyní, po generacích válek a porážek, se lidstvo snaží znovu rozdmýchat svou zašlou slávu a ukout pro své další generace zářivou budoucnost.

Povolání:
Mage, Paladin, Priest, Rogue, Warrior, WarlockStartovní Lokace: Northshire Valley (Elwyn forest)
Hlavní město: Stormwind City
Dopravní zvíře: Kůň
Letecká doprava: Grifon
Vládce: Král Anduin Wrynn
Jazyky: Common


Gary Jules- Mad world

19. listopadu 2009 v 20:40 | Alice |  Favorite songs
Chtěla jsem sice najít nějaký texty od Evanescence, ale nemohu ignorovat, že mi tam tahle písnička naskočila zrovna ve chvíli, kdy mi tu (opakovaně už asi posedmé) hraje do uší :-D


Text anglicky:

Voltera a Jacob

19. listopadu 2009 v 20:23 | Alice |  Stmívání
Ta netrpělivost z čekání na film na meě začíná být vidět, už zase na netu vyhledávám videa.


Z5

19. listopadu 2009 v 14:49 | Alice |  My life, my world
Tak už se mi podařilo vrátit se mezi živé po týdnu ležení s antibiotiky. Ne že by mi nějak vadilo, mít volno od školy, ležet si v postýlce a spinkat(*zasněný výraz*). Jenomže ono to po pár dnech omrzí a já se začala tak nudit, že se mi podařilo za jeden den přečíst půlku Hostitele od Stephenie Meyerové a to je celkem dost stránek.
Naštěstí už je to pryč, takže se moje mamka nemusí bát, že ohluchne z těch mých keců.(nemám se kde vikecat, když nejsem ve třídě s holkama)
Momenátálně jsem si zkoušela jenom aplikace na Facebooku a mám tam vážně zajímavé výsledky- podle internetu mě člověk, kterého miluju, miluje na 92%(a to mě vůbec nezná) a včera mi to napsalo, že jsem upír na 93%, dneska už na 98%, ale KDE JE TEN DEBILNÍ UPÍR NA KOUSNUTÍ, KDYŽ HO ČLOVEK HLEDÁ???
Možná že je už u nás ve škole, protože když jsme dneska v Klinické biochemii (další ,,milý" předmět) zkoušeli obsah bílkoviny v normální vodě, aby nám to ukázalo, že se normálně ve vodě nevyskytuje, takže učitelka vzala takový tý proužky, co jsou u doktora a zkoušela to namočit do vody. Políčko, který mělo rozpoznat, jestli jsou tam nějaký bílkoviny neudělalo nic, zato se většina lidí divila, jak je možý, že políčko, které mělo určovat krev v kapalině mě lo zářivou barvu, tak mi laskavě někdo vysvětlete, KOHO TEN ŠMEJD ZABIL, že je ta krev ve vodě???
Asi bych se neměla ve škole moc zdržovat po setmění. V testu mi totiž vyšlo, že pokud bych byla upír, tak bych byla upír co si rád hraje(takový to různý nahánění, vydírání, lámání kostí a další mučení, prostě typ James XD)
Já vím, už zase šílím s upírama, ale jak jinak, když přesně za týden touhle dobou se už budu chystat na odjezd do kina na premiéru NOVÉHO MĚSÍCE (aaaaaaaaaaaaaaa, kjz kzhzhg liuzbriutgvztuhziukjjhg cbjutzl,).
Hrozně, ale vážně hrozně mě na naštvali, protože na netu sice jde obsadit nějaký místo, ale musíte si je rovnou koupit. Nejde to prostě jenom zarezervovat.
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Tohle snad není možný

6. listopadu 2009 v 12:40 | Alice |  Sranda musí bét
Na seznamu mě dneska uplně uchvátil jeden článek o tom, co se stalo v Jížní Korei:

Jihokorejka, která se od dubna 2005 snažila téměř denně složit písemnou část řidičské zkoušky, konečně uspěla. Potřebovala k tomu 950 pokusů. Informovala o tom v pátek agentura AP, podle níž ženu nyní čeká praktická část.
Dnes 12:27 - Soul
Osmašedesátiletá žena prošla písemnou částí testu ve středu, když se jí podařilo dosáhnout minimálního počtu 60 bodů ze 100 možných. Podle odhadu policistů žena do zkoušek, které skládá v jihokorejském městě Čondžu, investovala již přes pět milionů wonů (téměř 80 000 Kč). Místním médiím Jihokorejka již dříve řekla, že řidičský průkaz potřebuje pro provozování svého obchodu se zeleninou.
.....
Teda doufám, že kjá dám řidičák dříve, než na 950tý pokus(možná na 949.pokus XD)

Sníh, sníh, padá sníh....

3. listopadu 2009 v 10:46 | Alice |  My life, my world
Nevím, jestli se mám radovat, nebo být naštvaná.
Dneska ráno jsem se probudila a ke svému úděsu zjistila, že venku je tak trochu jiá krajina. Vlastně ne tak trochu, ale úplně jiná. Všude byl SNÍH.
A to jsem si chtěla vzít jemon tenisky na nohy a bundu, ale místo toho jsem se musela navlýkat do vysokých zimních bot(který tak moc nehřejou) a vlasy jsem měla plné bílé barvy. I když po minutě v autobuse naneštěstí roztál a já vypadala, jako kdybych právě vylizla z deště.
Mimochode, asi se nechám přejmenovat na Bellu, protože jenom za dnešní ráno se mi podařilo dvakrát spadnout na schodech a dvakrát uklouznout. Kdyby se to stalo venku na náledí, tak bych se tomu ani moc nedivila, ale já upadla vždycky někde uvnítř v budově, desu!

U Volturiových

2. listopadu 2009 v 19:29 | Alice |  Stmívání
Po téhle ukázce se na to všechno těším ještě víc.
Taky se vám zdá, že se Aro dívá jako nějakej psychopat???
Plno dalších věcí(i tohle video) najdete tady.
Aaaaaaaaaaaa, kdy už se budou dat zarezervovat lístky??????????????????


NM scéna(asi z televize)

2. listopadu 2009 v 19:22 | Alice |  Stmívání

Halloween

2. listopadu 2009 v 14:29 | Alice |  My life, my world
Tak nějak teď nevím, jestli byl už před pár dny, a nebo bude teptve dneska. Dušičkama jsem si jistá ale halloweenem moc ne.
Stejně ale těm američanům závidím, že můžou žadonit o saladkosti a ještě někteří vypadat jako debilové. pokud bych za někoho šla, tak by to asi byla mrtvá Aeris. Jenom nevím, co bych použila místo krve a jak by se to pak asi dalo umýt XP
ale tenhle kostým si připravuju až na nějakej anime festival, stejně jako vlasy, který si den nebo dva přd tím nechým na Aeris sestříhat a pak půjdu asi na 4 nebo 5 cm délký. mížná je toho fakt škoda, jak říká moje okolí, ale raději budu mít krátký silný vlasy než dlouhý a příšerně roztřepený.
Jedinej kdo u nás doma měl masku, byl můj starší brácha, který mi kvuli nedostatku bílého make-upu (neměl vůbec žádnej) spotřeboval asi půlku bílé tužky na oči a asi třetinu černé tužky na oči. Ještě, že nemám červenou rtěnku, jinak by mi ji vyplácal taky.
Pokud jste si ještě nezkusili typnout, za co šel, tak bych to označila jako něco mezi jokerem z novýho batmana a duchem po flámu.Taková směska všeho možnýho, co by vás mohlo vyděsit.
Však mě taky můj mladší bráška varoval, abych si na noc zamčela dveře, protože bylo jasný, že bráchy napadne mě v noci s baterkou v ruce namířenou na svůj obličej navštívit, probudit a vyděsit tak, že bych byla vyklepaná ještě druhej den. Ale měl smůůůlu.

Vaše smrt

2. listopadu 2009 v 12:48 | Alice |  Sranda musí bét
Ani jsem si to raději nezkoušela, protože mi zatím v každým testu vycházela myslim bouřka blesk co do mě uhodí. jenom dvakrát mi vyšlo, že spadnu z koně a zlomim si vaz. Taky si myssli, že dřív, než se tam ukáže výsledek, tak na mě něco bafne a já budu mít tu smrt hned XD
Tak se koukněte. a napiště mi pak do komentíků, jestli fakt něco baflo XD.