Jsem něžný,jsem krutý.........jsem život.

Září 2008

Mrtví jako já

30. září 2008 v 15:11 | Alice |  Moje recenze
Georga lassová byla obyčejná holka až do chvíle, kdy se jí do cesty připletl záchod z vysloužilé ruské stanice a trefil ji přímo do hlavy, čímž ukončilo její celkem promarněný život. Místo toho, aby Georga odešla za světlem, jako spousta ostatních, stala se nedobrovolně jedním ze smrtonošů(moderní obdoby smrtky s kosou).

!!!Stmívání trailer s titulky!!!

23. září 2008 v 14:05 | Alice |  Stmívání
Konečně je tu trailer ke stmívání, kterému budeme rozumět i bez znalosti angličtiny(konečně něco pro mě XD)

Co se zase stalo...

23. září 2008 v 13:53 | Alice |  My life, my world
Co se zase stalo???
Tak toho je moc.
Především taťka dal do oravny počítač, čímž mě zase odstřihl od internetu(jak vidíte, na celkem dlouho). Zrovna včera ho přivezl a do noci tam něco instaloval.
Já bych tady taky správně neměla být. Beru totiž prášky a správně bych teďka měla ležet. no jo, nachlazení se prostě nevyhne nikdo. :-D
Ovšem nejenom nachlazení se mi nevyhlo-ten, koho to už potkalo, tak to pochopí, ale koho to nepotkalo, tak přeji, aby nepotkalo ani v budoucnu.. no jo, řeč je o KOLICE. ti z vás, kteří neví, co to je, tak ať si to najdou na netu a nechtějí to zažít.Kvuli ní jsem strávila celou minulou sobotu na kapačce a to je celkem nepříjemný. Ještě teď jsem kvuli tomu na přísné dietě.
Do budoucna doufám, že se mi povede vymezit si čas na blog častěji, než jednou, nebo dvakrát za týden. Mám ještě v rozepsaných celkem dost článků(hlavně videa), kteké bych ráda uveřejnila.
No jo, tak jeden článeček uveřejním už teď.Je hnedka pod tímhle čkánkem. :-D